Kuvagalleria
Kekkilä kompostoiva kuivikekäymälä 100 l
Myydään
180 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Noin 4-5 vuotta vanha Kekkilä kuivakekäymälä. Ollut vähäisellä käytöllä kesäisin. Käymälä pesty sekä desifioitu huolellisesti. Ilmastointiputken hattu, suotonesteletku ja suotonesteen keräilyastia käyttämättömät. Kannen ja istuimen solumuovi saranaliitos murtunut toiselta puolen (viimeinen kuva). Ei ilmastointiputkea.
Lisätiedot
https://www.kekkila.fi/tuotteet/kompostoiva-kuivikekaymala-100-l/
https://www.bauhaus.fi/kompostoiva-kuivikekaymala-kekkila-100-l.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=&gad_source=1&gad_campaignid=17918906320&gclid=EAIaIQobChMIvu6mu4PHjwMVREeRBR2E1S-QEAQYAyABEgJMVvD_BwE
”Kekkilän 100 litran kompostoiva kuivikekäymälä on tyylikäs ja helppokäyttöinen valinta niin ulkohuussiin kuin lämpimäänkin tilaan vapaa-ajan asunnolle. Viimeistelty ulkokuori kätkee sisäänsä kolme sisäsäiliötä, joiden patentoidun kiertomekanismin ansiosta esikompostoituneen jätemassan tyhjentäminen on erittäin helppoa.
Kannen materiaali (kuituvahvistettu PP) tekee pinnasta miellyttävän tuntuisen. Asennetaan suoraan lattiapinnalle, eikä vaadi toimiakseen vettä tai sähköä.
Valmistettu Suomessa.
Materiaali: kuituvahvistettu PP
Väri: tummanharma
Tuotteen mitat: 800x460x800 mm
Paino: 15 kg
Toimitussisältö: runko, kolme sisäsäiliötä, lämpöistuin, sisäsäiliön lukituspalat (3 kpl), nostokahvat (2 kpl), ilmastointiputken hattu, suotonesteletku (ø 3/4”) ja -yhde, suotonesteen keräilyastia.
Ilmastointiputki (ø 75 mm) hankitaan erikseen rakennuksen mittojen mukaisesti (Kekkilä Ilmastointiputkipaketti).”
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.9.2025 klo 19.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 29984289