Kuvagalleria
Lauren Ralph Lauren Mini Double Zipper Satchel
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Ralph Lauren
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Myydään Lauren Ralph Lauren nahkainen pikkulaukku mustassa värissä. Laukussa on kaksi kantokahvaa ja säädettävä sekä irrotettava olkahihna, eli voi käyttää käsilaukkuna tai crossbodyna. Kaksi vetoketjullista osiota ja magneettinapilla suljettava keskiosa, jonka sisäpuolella on kangasvuori ja kolme avotaskua. Leveys 22cm, korkeus 16cm, syvyys 10,5cm.
Hyvin siisti, käytetty kunto - pieniä käytönjälkiä näkyy esim metalliosissa ja kultaisessa logossa. Ostettu secondhandina, mutta jäänyt itsellä lopulta harvalle käytölle.
Nouto Arabia/Helsinki tai postitus kuluja vastaan/Toridiili
As. Nahka nahkaa nahkainen laukku nahkalaukku olkalaukku pikkulaukku juhlalaukku käsilaukku handbag crossbody
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.9.2025 klo 11.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 30010752