Kuvagalleria
Musta iltapuku / vanhojentanssimekko, Koko 12
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 38
Tyyppi: Ilta- tai juhlapuku
Väri: Musta
Grand Soir ilta- tai juhlapuku mustassa värissä, koko 12. Puvussa on koristeltu yläosa helmikoristein ja halterneck. Materiaali on sileää ja kiiltävää kangasta. Mukana myös samaa materiaalia oleva huivi. Sopii juhla- ja iltatilaisuuksiin tai vanhojen tansseihin.
Mekkoa on käytetty kerran vanhojentanssimekkona. Mekossa koko merkintä 12. Sanoisin, että koko vastaa 38-40 (pieni 40). Kokopitkä mekko, joten menee myös perusiltapukuna. Niskalenkki on lisätty mekkoon jälkikäteen, jotta mekko pysyy paremmin tanssiessa. Sen saa harsittua irti. Mekon sisällä on napitus, jos mekkoa haluaa käyttää spagettiolkaimilla (tulee mukana). Sopivan kokoiselle toimii myös olkaimettomana. Mekko täyspitkä 170 cm pitkälle, jolla matalat korkokengät.
Myynnissä myös muualla.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.9.2025 klo 10.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 30094570