Zeno-Watch Basel - Pilot - Swiss Made - Amber - Sapphire - Gift Set Extra Strap
Myydään240 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Uusi.
Olemme koruliike, joka myy ainoastaan uusia, eksklusiivisia tuotteita. Kaikki kellomme toimitetaan täyden takuun kanssa.
Kuuluisa merkki on valmistanut vuodesta 1868 lähtien monia omia sveitsiläisiä kelloja, kaikki harvinaisen hämmästyttävällä kellotaululla ja korkealaatuisilla liikkeillä.
Vahva safiirikiteinen kristalli. Pilottikello päivämäärätoiminnolla.
Lahjapakkaus lisäremmillä.
Materiaalitapaus
316L ruostumaton teräs
materiaaliranneke
Rakenne kangas
Kiteinen materiaali
Vahva safiirikäsittely
Liike
Sveitsiläinen valmistus
Diameter case
43 mm
päivämääräfunktio
Kyllä
Lahjapakkaus
Kyllä, ylimääräinen hihna.
Case
Virallinen Zeno-Watch -kotelo, Luxury-Watches -takuu-kortti.
Uusi.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.