
Kuvagalleria
Manuela Conti, ruskea villakangastakki, naisten koko 38
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 18,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: 38
Tyyppi: Pitkä takki
Väri: Ruskea
Manuela Conti erittäin korkealaatuinen ruskea villakangastakki, koko 38. OVH 600+ eur, nyt erittäin edullisesti.
Takki on valmistettu 67 % baby-laaamavillasta ja 33 % neitseellisestä villasta (virgin wool).
Vuori on 100 % viskoosia.
Takin pituus kauluksen vierestä helmaan 116 cm, hihan pituus kainalosta mitattuna 46 cm, kaunis pinta, tuntuu silkkiseltä. Tässä kuvassa on oikea värisävy.
Olen käyttänyt takkia yhden ainoan kerran. Takki myytiin minulle 38-kokoisena. Tietenkin sovitin sitä, mutta koska HALUSIN SAADA SEN, tajuntaani ei mennyt, että se on minulle aivan liian iso eikä myyjä liioin huomauttanut. En syytä häntä. Ihan oma pakkomielle saada tämä takki, koska se on ihana!
Pitäisi olla mannekiinin päällä, niin näyttäisi ryhdikkäämmältä kuin henkarissa roikkuen.
Saa sovittaa, Lappeenranta. Nouto tai postitus.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.11.2025 klo 18.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 30367824
