Kuvagalleria
Kaiko Wrap Blouse laventeli, M
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Merkki: Kaiko
Tyyppi: Pusero
Väri: Violetti
Kaiko kietaisumallinen pusero, laventeli väri kukkakuosilla.
Koko M mutta menee myös L-kokoiselle. Vain pari kertaa käytetty.
”Klassinen naisten paita Wrap Blouse on valmistettu kudotusta luomupuuvillamusliiniista. Materiaalin valloittavan pehmeä ja eläväpintainen tekstuuri tekee puserosta erityisen miellyttävän päällä.
Vastuullisesti valmistetussa naisten kietaisupaidassa on pitkät solmittavat nauhat vyötäröllä ja väljät puolipitkät hihat, joiden hihansuut on poimutettu kuminauhalla. Puseron olalla on poimutusta, joka luo hihoihin kaunista volyymia.
Wrap Blouse on laadukas arkipaita, jonka pehmeän ja helppohoitoisen materiaalin ansiosta et tarvitse silitysrautaa, vaan voit pukea puseron suoraan ylle pyykkinarulta.”
Nouto Matinkylästä syyskuun aikana tai postitus.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.9.2025 klo 23.20 ・ Ilmoituksen tunnus: 30459355