Kuvagalleria
Burstein Dan toim. Koodin salaisuudet
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
DA VINCI - KOODIN AVAIN.
Oliko Jeesus naimisissa Maria Magdaleenan kanssa?
Oliko Maria Jeesuksen opetuslapsi ja kirjoittiko hän oman evankeliumin?
Oliko Jeesuksella ja Maria Magdaleenalla yhteinen lapsi?
Koodin salaisuudet alkaa siitä, mihin Da Vinci - koodi päättyi.
Kirjan toimittaja Dan Burstein on etsinyt vastauksia moniin Da Vinci - koodin herättämiin kysymyksiin ja koonnut ainutlaatuisen tietopaketin, jonka avulla lukija ymmärtää helpommin romaaniin piilotetut koodit ja salaiset viestit.
Vastauksia on haettu eri alojen asiantuntijoilta: historioitsijoilta, teologeilta, arkeologeilta ja taidehistorian asiantuntijoilta.
Koodin salaisuudet on markkinoiden kattavin opas Da Vinci - koodin teemoihin.
Se antaa uusia näkökulmia länsimaisen kulttuuriperinnön mysteereihin ja kertoo, mikä romaanissa on totta, mikä tarua.
Oppaan sisältämät otteet Da Vinci -koodia innoittaneista alkuperäisteoksista, asiantuntijoiden haastattelut ja artikkelit tarjoavat lukijalle toimivan avaimen Da Vinci - koodin mysteereihin.
Koodin salaisuudet on todellinen jalokivi Da Vinci - koodin innoittamien oppaiden joukossa.
Bazar 2005, 1p, 511 sivua.
Kovakantinen + kansipaperit.
Ensilehdellä lukukappale kustantajalta leima.
Postikulut 8,90 euroa. Yhdistelen postikuluja.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.9.2025 klo 12.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 30471214