Kuvagalleria
Gymstick taitettava Jumppapatja 100 x 200cm
Myydään
40 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Laadukas voimistelupatja vaativaan käyttöön. Taittuu kätevästi kasaan.
Muuten hyvässä kunnossa, mutta korkokenkä tehnyt 1 cm reiän (näkyy kuvassa, ei haittaa käytössä). Ovh yli 100€.
Lisää tietoa lähteestä: https://www.treenikauppa.fi/gymstick-taitettava-jumppapatja-100-x-200cm.html?gad_source=1&gad_campaignid=17414108805&gbraid=0AAAAADPDLdUdjh3mdrn2KnrlzWo62luUB&gclid=Cj0KCQjwxL7GBhDXARIsAGOcmINM6BZEwoZBEJOsivMZ_On4Jy6Fpa6mHzhL1ALnQ3uWtuScqYONVxgaAhgXEALw_wcB
Gymstick taitettava jumppapatja / voimistelupatja on loistava harjoittelualusta kaikkiin urheilulajeihin. Se tarjoaa hyvän ja responsiivisen alustan voimisteluun, kamppailulajeihin, voimaharjoitteluun sekä venyttelyyn ja kehonhuoltoon. 50mm paksuuden ansiosta matto vaimentaa todella hyvin iskuja ollen kuitenkin sopivan jämäkkä harjoittelualustaksi. Laadukkaiden materiaalien ja kulutuskestävyyden ansiosta sitä voi käyttää myös vaativammassa kuntosalikäytössä.
Jumppapatjan pinta on valmistettu laadukkaasta keinonahasta, joka antaa patjalle erinomaisen kulutuskestävyyden sekä pitää sen hyvännäköisenä pitkään. Patjan sisällä erikoisvalmisteinen EPE pehmustevaahto. Patja on helppo pitää puhtaana kostealla rätillä pyyhkäisemällä.
Neljään osaan taittuva Gymstick jumppapatja soveltuu tilaan kuin tilaan. Patjan päässä on lisäksi kantokahva, joka helpottaa voimistelumaton siirtämistä. Jumppapatjan reunoissa on tarranauhat, jotka mahdollistavat patjojen yhdistämisen toisiinsa kiinni. Näin saat tehtyä suurempia kokonaisuuksia sekä jumppa-alueita.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.9.2025 klo 12.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 30612625