Kuvagalleria
FINNISH VINTAGE musta pitkä mekko villa musliinia
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 5,60 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Tyyppi: Arkimekko
Väri: Musta
Long collared wool dress with button details and waist tie.
Täydellinen luottomekko syksyyn ja talveen!🖤
Ihanaa ohuehkoa, ilmavaa, laskeutuvaa, hengittävää, vuoraamatonta villamusliinia, suomalaista vanhan ajan hyvää tekoa!
Erittäin reilu ja rento malli, voit käyttää vyön kanssa jos haluat vyötärön esiin, tai ilman vyötä.
Hihansuissa napit, samoin tuo epäsymmetrinen rintamuksen napitus avautuu kokonaan. Ei olkatoppauksia tai muitakaan kommervenkkejä.
Mitat: olka-olka 46cm, kainalo-kainalo 64cm, pituus 119cm.
Erinomainen kunto, ei moitteita.
Voin postittaa myös, niin perinteisesti kuin Toridiilillä. Tsekkaa myös muut ilmoitukseni! Ethän tee törkeän alhaisia tarjouksia kiitos!
#wooldress #blackdress #blackwooldress #mididress #blackmididress #blacklongdress #londdress #longsleevedress #winterfashion #winterstyle #wintermode #autumnvibes #autumnstyle #autumnessential #autumnwear #finnishvintage #villamekko #talvimuoti #syksyvaatteet #syksymekko #syksytyyli #mustamekko #mustamekkopitkähihaisella #mustamekkopitkillähihoilla
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.9.2025 klo 18.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 30642710