Kuvagalleria
Fjällräven Signi Wool-parkatakki S
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 15,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: S
Merkki: Fjällräven
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Musta
Myydään muutaman talven käytössä ollut Fjällrävenin naisten talvitakki. Tässä takissa on käytetty keinokuitujen sijaan vuorena ekologisempaa lampaanvillaa. Tosi lämmin pakkassään takki, eikä taatusti tuule läpi kovemmallakaan viimalla.
Laadukas ja hyvin tehty takki, josta riittää iloa jollekin onnekkaalle vielä vuosiksi eteenpäin. Itseäni harmittaa vietävästi kun takki jäi pieneksi.
Ulkopinnan materiaali G-1000-kangasta, jonka voi halutessaan vahata parantaakseen veden-ja tuulenpitävyyttä. Takki on moitteettomassa kunnossa. Ei mitään näkyviä jälkiä, reikiä tai tahroja. Kuvissa väri näyttää haaleammalle kuin todellisuudessa on. Säilytetty sisällä, lämpimässä vaatehuoneessa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.10.2025 klo 11.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 31104617