Pokémon - 1 Card - Mega Charizard X ex(SR) - Scarlet & Violet
Myydään132 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Olemme valmistelleet Mega Charizard X ex(SR):n, joka sisältyy Inferno X:ään.
Olemme huolellisesti valinneet vain erinomaisessa kunnossa olevia esineitä.
Tuotteen kunto
NM
nauhat
ei mitään
Toimitus ja muistiinpanot
Tuote pakataan ja lähetetään Japan Postin toimesta.
Huomaa, että Japan Postin toimivallan ulkopuolelle siirtymisen jälkeen se käsitellään vastaanottajan kotimaan kuriirin toimesta.
Koska pakkaus on tehty amatöörin toimesta, emme voi taata, että olet täysin tyytyväinen.
Se kestää yleensä noin 3 viikkoa, että tuote saapuu.
Tullimaksut eivät sisälly hintaan tai toimituskuluihin, ja ne maksetaan ostajan toimesta, jos niitä syntyy.
Saatat saada puheluita tai sähköposteja tullilta tai toimitusyrityksiltä tullimuodollisuuksien aikana, joten ole hyvä ja yhteistyössä vastaanottaessasi tuotteen.
Huomaa, että jos tuote palautetaan, uudelleenlähetyskustannukset kattaa ostaja, myös tapauksissa, joissa emme pysty ottamaan sinuun yhteyttä.
Otamme teihin yhteyttä, jos tuote palautetaan, mutta jos emme saa vastausta kuukauden sisällä, hävitämme tai uudelleenkäytämme tuotteen.
Toivomme, että tuote saapuu turvallisesti ja että olet siitä tyytyväinen. Kiitos ymmärryksestäsi ja yhteistyöstä sujuvan kaupan varmistamiseksi.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.