Kuvagalleria
Uusi käsin tehty musta poncho / viitta
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,75 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: One size
Tyyppi: Neule
Väri: Musta
Myydään uudenveroinen Nepalissa käsin tehty musta poncho/viitta. Tämä uniikki vaate on todellinen katseenvangitsija – pehmeä, kevyt ja samalla näyttävä.
Musta pohjaväri tekee siitä helposti yhdisteltävän, mutta koristeelliset yksityiskohdat nostavat sen ihan omalle tasolleen.
Etupuolella on symmetrisesti aseteltuja pyöreitä kuvioita. Reunoja kiertää hopeanvärinen aaltoileva koriste, joka tuo kontrastia ja ripauksen juhlavuutta muuten pelkistettyyn siluettiin. Leikkaus on poncho-tyylinen, eli se laskeutuu kauniisti ja sopii monen kokoiselle – ei purista, ei kiristä, vaan antaa tilaa liikkua ja hengittää.
Tämä viitta sopii täydellisesti syksyn viileisiin päiviin, juhliin tai ihan vaan kaupunkikävelylle.
Hakusanat:
poncho, viitta, käsintehty, käsin tehty, handmade, Nepal, boho, musta poncho, hopeakoriste, uniikki, syysmuoti, rento tyyli, one size, käsityö, vintage-henkinen, eksoottinen, lahjaidea
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.10.2025 klo 19.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 31319323