
Kuvagalleria
Didriksons Luke - toppatakki 140cm
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,25 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 140
Merkki: Didriksons
Sukupuoli: Unisex
Myydään erinomaisessa kunnossa oleva Didriksonin musta Luke takki. Koko 140cm. Takkia pidetty max. kolme kertaa, on kuin uusi.
Takki on lämmin, täysin veden- ja tuulenpitävä takki, joka on valmistettu hengittävästä materiaalista. Istuvuudeltaan se on normaali ja malliltaan takaa hieman pidempi. Hupun saa irrotettua ja takin helmaa, huppua ja hihansuita voi tarvittaessa säätää. Hihansuissa on myös joustavat peukaloaukolliset rannekkeet ja takissa on heijastavia yksityiskohtia. Edessä on kaksi taskua tarrakiinnityksellä ja vetoketjullinen rintatasku sekä yksi sisätasku.
Tässä linkki valmistajan sivuille:
https://www.didriksons.com/fi/nuoret/takit/syystakit/luke-jacket-504514-060
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.10.2025 klo 14.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 31413550