
Kuvagalleria
Käyttämätön P.Salomon kääntöturkki keinoturkista, 42-44
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,70 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: 42
Tyyppi: Talvitakki
Upea tiikerikuosinen Pierre Salomon keinoturkis kääntötakki, jossa toinen puoli muistuttaa syvänruskeaa mokkanahkaa. Molemmilla puolilla sivuilla taskut. Kaulus ja hihansuut sekä molemmilla puolilla edustassa tummanruskeaa keinoturkista. Kiinnitys kolmella napilla .Kokonumeroksi on merkitty 42, mutta henkilö, joka käyttää XL kokoa sovitti ja turkki oli ihan sopiva hänelle.
Pituus niskasta helmaan 95cm. Kainalo-kainalo takaa 75cm .Hihan pituutta voi säätää kääntämällä hihansuita.
Takki on käyttämätön
haku; naisten tekoturkki koko 42- 44, naisten keinoturkki , naisten talvitakki , naisten kääntötakki , naisten kääntöturkki, keinoturkki, naisten talvitakki, kääntö-keinoturkki, tekoturkis kääntöturkki, keinoturkki, karvatakki, tekoturkistakki, tekoturkki, Fur Coat, Fur coat/winter jacket, keinoturkiskääntötakki koko 42 XL,
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.10.2025 klo 21.19 ・ Ilmoituksen tunnus: 31519927
