
Kuvagalleria
AMANDA UPRICHARD silkkipaita silkkipusero (36) S
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: S
Väri: Hopea
Silkkipusero Jenkki designer merkiltä AMANDA UPRICHARD
Superlaatu 100% silkkiä. Upea pusero vaikka talven juhlakauteen, pikkujoulut yms. Hopeanvärinen.
Silkkipuseron ovh ollut yli 150€. Katso merkin hintatasoa
https://amandauprichard.com/collections/new-arrivals-tops
Koko on lapun mukaan M, mutta sanoisin että vastaa paremmin S kokoa.
Mitat: kainalo-kainalo 47cm, olka-helma n.66 cm
Hinta 25€, nouto tai toimitus Tori-diilin kautta. Kohteet myydään eteenpäin pyyntihinnoilla, ei turhia tarjouksia. HUOM! Samalla postikululla tulisi perille paketissa muutakin, ota minuun yhteyttä viestillä ennen toridiilin tekemistä, jos haluaisit tehdä kaupat useammasta kohteesta. Kaupat onnistuu myös ilman toridiiliä, maksu Mobilepayllä tai tilille, ostaja maksaa postikulut.
paita pusero naisten naiselle naiset 36 38 40 S M paitis sifonkipaitis sifonkipusero sifonkia silkkipaita silkkipusero silkkitoppi silkkipaitis aito silkki silkkiä juhlapaita juhlapusero juhlava juhlatoppi juhlapaita frillatoppi frill toppi frillapaita röyhelötoppi röyhelöpaita tummanharmaa silkkitoppi silktop rusettipaita rusettitoppi pussybow bow luksus luxus pikkujoulu seksikäs pusero silkkitunika
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.10.2025 klo 23.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 31573247