Kuvagalleria
Premium varsa, korkealaatuisista ja Suomalaisista materiaaleista.
Myydään
149 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Tämä pienikokoinen 25cm pitkä ja 17cm leveä ( hepoa osa) on mainio kaveri estehyppyihin.
Hän on valmistettu tekoturkiskankaasta joka on silkinpehmeää! Wau. Tekoturkiskangas on myös ympäristöystävällinen ja sillä on ökö-tex sertifikaatti.
Keppihevosen harja on upea valkoinen hulmuavaharja, joka on korkealaatuista aidon hiuksen oloista hiuskuitua. Hiuskuitu on Suomesta hankittu.
Keppihevosen keppi on koivupuuta ja sen pää on koristeltu kankailla ja timanteilla. Keppi on kiinnitetty keppihevoseen kiinni upealla, kiiltävällä merinovillasekoite langalla.
Keppihevosen mukana tulevat aitoa nahkaa olevat suitset, jotka on käsintehty. Suitsissa on Suomalaisia korunosia, kuten upeita valkoisia puuhelmiä.
Keppihevosen mukana tulevat lisäksi; satiini kankainen pölypussi, aitoustodistus, mikrokuituliina, nahkasuitset, huivi, hiusrusetit, sekä muutama sarjakuva heppa tarraa.
Keppihevonen ei sovellu alle 3-vuotiaille. Suosittelemme yli 7- vuotiaille.
Voit tulla tutustumaan tuotteeseen ennen ostopäätöstä, mikäli se on mahdollista.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.10.2025 klo 17.01 ・ Ilmoituksen tunnus: 32361693

