Kuvagalleria
(1/5)
Karl Andersson & Söner Level kirjahylly harmaa
Myydään856 €
Kuvaus
Karl Andersson & Sönerin Level-kirjahylly on pelkistetyn tyylikäs säilytysratkaisu, jossa yhdistyvät tasapainoinen visuaalinen ilme, skandinaavisen muotoilun perinteet sekä laadukas käsityö. Joel Karlssonin suunnittelma hylly on ilmeeltään kevyet ja arkkitehtoninen. Level-hylly toimii yhtä hyvin kirjahyllynä, avohyllynä tai tilanjakajana. Harmaa sävy tuo kokonaisuuteen hienostunutta rauhallisuutta ja sopii vaivattomasti osaksi monenlaista sisustusta. Kirjahylly on valmistettu tammesta.
Toisen hyllyn alareunassa pieni tumma jälki. Yleisvaikutelma erinomainen.
Väri: Harmaa/Vaaleanharmaa
Leveys: 110 cm
Korkeus: 86 cm
Syvyys: 32 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjukhome.com/fi-fi
Hakusanat: hyllykkö hylly kirjahylly seinähylly
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Korkeus
- 86 cm
- Leveys
- 110 cm
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 32436046 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 29.10.2025 klo 12.11 |