
Kuvagalleria
🎁 Daks London Vintage
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 8,05 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Materiaali: Nahka
KATSO MYÖS MUUT MYYNNISSÄ OLEVAT LAUKKUNI 🎅
Tyylikäs ja laadukas Daks nahkalaukku 1980-1990-luvulta.
Klassinen ja rakenteeltaan jämäkkä dome/bowling-tyylinen laukku, valmistettu aidosta liskokuvioidusta nahasta (embossed calf leather). Musta ja kullanväriset metalliosat.
Laukussa on käsikahvat, irroitettava olkahihna, alkuperäinen lukko ja avain.
Sisäpuolella Daks London metallilaatta, vetoketjutasku ja mokkamainen vuori jossa käytön jälkiä. Vetoketjut ovat laadukkaat YKK
ja pohjassa on viisi metallinastaa suojaamassa laukun pohjaa.
Kunto hyvä, pientä normaalia kulumaa neljän vuosikymmenen ajalta. Vintage patinointia metalliosissa, mutta yleisilme siisti ja tyylikäs.
Kooltaan n. 28cm × 21cm × 11cm.Daks on arvostettu brittiläinen luksusmerkki, tunnettu laadukkaasta käsityöstään ja ajattomasta tyylistään.
TÄSTÄ LAHJA ITSELLE TAI YSTÄVÄLLE 🎁
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.11.2025 klo 18.37 ・ Ilmoituksen tunnus: 32527771

