Kuvagalleria
Everest kevytuntuvatakki koko xs/s
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,55 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 34
Merkki: Everest
Tyyppi: Muut ulkovaatteet
Väri: Sininen
Everest kirkkaansininen naisten kevytuntuvatakki. Kokonumero kulunut pois takin sisältä, mutta on kooltaan pieni s-koko tai xs. Myyn, koska on itselleni liian tiukka. Kainalo-kainalo leveysmitta noin 46cm, olka-helma noin 56cm.
Täytteenä 90 % untuvaa ja 10 % höyheniä. Takissa on vetoketjulliset taskut ja huppu. Hyvässä kunnossa muuten, mutta kirkkaassa valossa läheltä katsoen hihojen alla ja vetoketjun vieressä jotakin ihan haaleaa värjäymää tai haalistumaa (ks.kuvat). En ole yrittänyt pestä. Huomioitu1 hinnassa.
Nouto itä-Vantaa Matari tai postitus (saa käydä sovittamassa). Voi kulkeutua omien menojen mukana esim. Myllypuroon, Viikkiin tai Sipooseen.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.10.2025 klo 15.48 ・ Ilmoituksen tunnus: 32530518


