Kuvagalleria
Ugg nahkakengät 36
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 36
Merkki: UGG
Tyyppi: Talvikengät
Ugg nahkaiset kengät talveksi / talvikengät / talvisaappaat. Päällysosa ja sisäosa aitoa nahkaa. Kenkiin merkattu koko 37, mutta vastaavat mielestäni 36 kokoa muhkean sisäosan vuoksi. Nämä ovat todella lämpimät talvella, tarkenee isommillakin paukkupakkasilla :)
Kengät ovat tulleet itselleni käytettynä, aitoudesta ei ole tietoa / en voi antaa takeita. Useita UGG merkintöjä ja kenkien sisäosassa Ugg Australia kangasmerkki.
Hyvässä kunnossa ja ehjät, mutta kenkien kärkiosat kuluneet. Ne jännästi kiiltävät ja etuosan ja muun osan välillä menee tarkka raja (katso kuvat). Mahdollisesti näille voisi jotain tehdä esim. suutarilla, jotta väri tasoittuisi.
Kuvissa kengissä on pahvit sisällä, koska ovat säilytyksessä menneet linttaan (katso viimeinen kuva). Varmasti tästä oikenevat käytössä :)
Nouto tai postitus onnistuu ostajan maksaessa lähetyskulut.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.11.2025 klo 8.59 ・ Ilmoituksen tunnus: 32664096
