
Kuvagalleria
Hääpuku koko XS-S
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: XS
Väri: Valkoinen
Upea, kahdet häät nähnyt norsunluunvalkoinen hääpuku haluaisi palvella vielä seuraavaa morsianta. Koko noin 34-36 (XS-S), takana oleva nyöritys antaa vapautta koon säätöön. Itse olen 162cm pitkä, ja 5cm korkkareiden kanssa tämä oli täydellinen. Mekko on kauniisti laskeutuvaa, painavaa satiinia, joten tämän hallinta myös pienessä tuulessa onnistuu. Laahuksessa on lenkki, jolla sen saa mukaan esim. häävalssia varten.
Mukaan saat kapean vannehameen (ei mikään uusi, mutta ajaa asiansa) ja voin laittaa mukaan pidemmän hopeanharmaan nyöritysnarun, joka on samaa sävyä mekon kirjailun kanssa.
Mekko on pesetetty heti häiden jälkeen pesulassa. Lisää kuvia tai mittoja yv:llä, tai tule sovittamaan mekkoa Itä-Helsinkiin (metroyhteys). Puvun lähettäminen on hankalaa vannehameen takia, mutta mahtunee isoimpaan ToriDiili pakettiin.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.11.2025 klo 14.50 ・ Ilmoituksen tunnus: 32755653
