Kuvagalleria
UUSI merinovillahaalari 100cm
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: 98
Sukupuoli: Unisex
Väri: Kirjava
Myydään uusi merinovillahaalari. Koko 100cm. 100% luomumerinovillaa. Johanna K Design, suunniteltu ja valmistettu suomessa.
Jäi käyttämättä nopean pituuskasvun myötä.
Lemmikitön ja tuoksuton talous.
Lainaus valmistajan sivulta:
”Haalari on valmistettu 100%:sti luomulaatuisesta merinovillasta soveltuen kutittamatta vaikka paljaalle iholle. Neulos on napakkaa. Resori on miellyttävän ohut ja mahtuu varsikenkiin kaksinkerroinkin käännettynä. Haalareissa on reilun mittaiset hihat, jotka suojaavat hyvin herkkiä ranteita. Haarassa on haarakiila antamassa lisää liikkumatilaa. Vetoketju on helposti aukaistava ja suljettava ja haalari on lapsen helppo pukea päälleen.”
Nouto mahdollinen Hgin Konalasta. Postitus onnistuu ostajan kustannuksella.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.11.2025 klo 19.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 32777535
