
Kuvagalleria
Joutsen Siri -untuvatakki – klassikkomalli Samu-Jussi Kosken suunnittelemana
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 16,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Merkki: Joutsen
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Musta
Samu-Jussi Kosken suunnittelema Joutsen Siri -takki on todellinen klassikkomalli, jossa yhdistyvät suomalainen design, ajaton eleganssi ja ylivoimainen mukavuus. Tämä naisten untuvatakki on suunniteltu pohjoisen talveen – se lämmittää pehmeästi, hengittää hyvin ja kestää vuodesta toiseen.
Takki on valmistettu kestävästä, tuulta ja kosteutta hylkivästä materiaalista, ja sen 100 % untuvatäyte tuo miellyttävää lämpöä ilman raskautta. Pitkä, levenevä helma, vaakatikkaukset ja Samu-Jussi Kosken minimalistinen muotoilu tekevät Siri-takista ajattoman tyylin kulmakiven. Joutsen Siri -takki on enemmän kuin lämmin talvitakki – se on designklassikko.
Väljä koko, menee myös L kokoiselle. Ostettu uutena.
Ulkoillut pari kertaa. Allergia koti. Ei tupakointia.
Ovh. ~600€
#Joutsen #SamuJussiKoski #SiriTakki #Klassikkomalli #NaistenUntuvatakki #DesignTakki #Talvimuoti #SuomalainenDesign #JoutsenCoat #TimelessDesign #downjacket #downdream
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.11.2025 klo 23.22 ・ Ilmoituksen tunnus: 32992064