
Kuvagalleria
Käyttämättömät Jordan 1 Mid Alternate Bred (2022) - kengät. (ovh. 239€) 47 koko
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 5,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 47
Merkki: Air Jordan
Tyyppi: Tennarit
Moi! Olisi myynnissä KÄYTTÄMÄTTÖMÄT ja aidot Jordan 1 Mid Alternate Bred (2022) - kengät. Koko 47,5 (US 13)
HUOM! Mahtuu 46 jalkaan myös hyvin. Jordaneissa pehmusteet ovat niin hyvät, että vaikka minulla on 46 jalka, ovat nämä täydelliset minulle. Myös 46 kokoiset Jordanit sopivat minulle, eli joustoa löytyy.
Värinä on kuvan mukaisestimusta ja punainen väri. Tennarit on valmistettu nahkamateriaalista ja suunniteltu miehille. Kengissä on korkeavartinen malli ja ne sopivat vapaa-ajan käyttöön ja vaikka koripallon pelaamiseen. Alkuperäiset Jordan 1 kengät Michael Jordanin '84 tulokas kaudella olivat melkolailla saman näköiset ja hän otti NBAn haltuun heti näillä uusilla kengillään ja nosti pienen yrityksen nimeltä Nike maailman kärkeen.
Boksi on valitettavasti 90% varmuudella heitetty hukkaan, mutta ei minun toimestani. Yritän kuitenkin löytää sen.
Huom! Normaalisti näissä on punaiset nauhat, mutta pidän itse valkoisista enemmän. Tingatessa voit yrittää perustella tuota asiaa :)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.11.2025 klo 23.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 33075664