Kuvagalleria
Uusi Joutsen Mysi untuvatakki kokoa M
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 18,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: M
Merkki: Joutsen
Tyyppi: Muut ulkovaatteet
Väri: Sininen
Mysi-untuvatakki hurmaa sinut vinoilla vartaloa imartelevilla tikkauksillaan. Takin rento väljyys tuntuu mukavalta yllä ja mahdollistaa fiksun kerrospukeutumisen kylmällä. Ihanan runsas savupiippukaulus ja vetoketjulla irrotettava muhkea huppu lämmittävät suloisesti. Mysi on kaunis ja reipas hyvän olon luottotakki! Teksti kopioitu sivulta https://urheilupajala.fi/collections/outlet/products/joutsen-mysi-untuvatakki €419,00 EUR Alkuperäinen hinta 599,00€
Rinnanympärys 1/2 mitta (kainalo-kainalo): 58 cm.
Olka-helma pituus: 91 cm.
Tuotteessa on kiristysnyöri helmassa.
Takki on uusi, vain lappu on irroitettu. Siitä hyvästä pudotin hintaa reippaasti yli 200€! Kävin katsomassa eräässä käytettyjen merkkivaatteiden verkkokaupassa, niin he kaupittelevat samaa takkia hyväkuntoisena (edellä ovat uusi ja uudenveroinen) hintaan 359,90 €, niin että omani on todella edullinen!
Takin mitat: kai-kai 56cm ja olka-helma 96cm.
Joko nouto Atalasta, Matkahuollon pakettina 8,80€ tai Toridiili.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.1.2026 klo 7.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 33228574

