Kuvagalleria
Käsintehty Hunaja-kaura saippua 🌾🍯
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Tämä hoitava saippua on tehty vuohenamaitopohjaan, ja sisältää lisäksi hunajaa, jauhettua kauraa, kaakaovoita sekä sheavoita, jotka hoitavat ja kosteuttavat ihoa hellävaraisesti. 🌾🍯
Vuohenmaito on luonnostaan täynnä vitamiineja ja mineraaleja, ja sen sisältämät runsaat rasvat tekevät siitä erinomaisen kosteuttajan. Glyseriini pitää ihon kosteutettuna ja pehmeänä. Jauhettu kaurahiutale auttaa poistamaan kuollutta ihosolukkoa ja rauhoittaa ihoa samanaikaisesti. Tuoksuna saippuassa on mieto, lämmin ranskalainen vanilja.
Katso myös mun muut tuotteet! HUOM! Jos haluat ostaa samaa saippuaa monta kappaletta niin laitathan mulle viestiä!
Ihoystävällinen ja valmistettu rakkaudella käsin 🤍
Paino 100-120 g.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.11.2025 klo 16.37 ・ Ilmoituksen tunnus: 33248681