Kuvagalleria
Suomen armeijan peltipaita 854
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Valtion pukutehaan peltipaita. Käytetty ja kulunut, mutta ehjä. Jos tarkkaan katsoo, niin pari pienenpientä tahraa voi olla havaittavissa.
Koko 854 eli noin L-XL
Kokomerkinnässä ensimmäinen numero pituuskoko (8 = 180-190 cm) ja kaksi viimeistä numeroa ovat leveyskoko (54) Leveyskoon kertomalla kahdella saat suositellun rinnanympäryskoon.
Peltipaita on inttivaatteiden klassikko. Se on mukava päällä on hyvä vaate arkeen ja vapaa-ajan eräilyyn., kuten metsälle ja kalalle. Näitä alkuperäisiä ei enää valmisteta.
Paidan kauluksessa ja hihojen suissa napilliset halkiot. Kaula-aukossa napit.
Hakusana: Valtion pukutehdas Tornivaate Suomen armeijan peltipaita. Harmaa puuvillaflanellipaita metsästys vaellus eräily Made in Finland VPu inttivaate vintage military armeijan ylijäämä army surplus
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.11.2025 klo 8.00 ・ Ilmoituksen tunnus: 33275318
