ToriDiili
Kuvagalleria
(1/8)
Louis Vuitton Pochette Accessoires
Myydään575 €
Kuvaus
Nosta tyyliäsi Louis Vuitton Pochette Accessoires -laukulla klassisessa monogrammikuosissa. Tämä kompakti ja monikäyttöinen malli on täydellinen tärkeimpien tavaroiden tyylikkääseen säilyttämiseen. Ikoninen kangas ja huolellinen viimeistely tuovat asuun hienovaraista luksusta, tehden laukusta elegantin valinnan niin arkeen kuin iltaan.
Louis Vuitton Pochette Accessoires Ruskea Monogrammi Pochette -laukku
Valmistettu: 2000 Ranska
Koko (cm, noin): Leveys 21 x Korkeus 13 x Syvyys 4 Ketjun kokonaispituus: 34 cm
Huomioitavaa: Upea, nahkaisessa sivuläpässä on luonnollista patinaa ja hieman kulumaa, kankaassa on hieman hentoja valkoisia jälkiä, d-renkaan kiinnityskohdassa on hieman kulumaa
Sisällä: Täydellinen
Metalliosissa on hentoa pintakulumaa
Vetoketju toimii kunnolla
Alkuperäinen hihna on korvattu ei-alkuperäisellä ketjulla
Tulee aitoustodistuksen kanssa
~
Tämä tuote on entuudestaan rakkaudella käytetty, mutta tulee ilahduttamaan vielä monta tulevaa vuotta, kun sitä kohdellaan sen ansaitsemalla huolella.
Huomioithan, että tuote on ollut aiemmin huolellisesti käytössä. Puhdistamme ja kunnostamme jokaisen tuotteen huolellisesti ja laadukkaasti juuri sinua varten.
Maksuton toimitus (Posti)
Katso tarkemmat tiedot ja kaikki kuvat verkkokaupastamme.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Merkki
- Louis Vuitton
- Sukupuoli
- Naiset
- Materiaali
- Nahka
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 33305383 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 17.11.2025 klo 18.20 |
