Kuvagalleria
Häämekko
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 14,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Väri: Valkoinen
Todella upea kesällä kerran käytetty princess -mallin häämekko seuraavalle morsiamelle! Tukeva ja hyvin istuva, olkalinja ei valu. Sisäänommellut tukevat kupit. Kaupan päälle saat kuvassa näkyvän kappelipituisen hunnun sekä vannehameen.
Mittatilaustyönä teetetty, vastaa noin kokoa M, tarkemmat mitat kysyttäessä.
Ainut käytönjälki näkyy helmassa jossa on joissakin kohdissa ulkona liikkuessa tullutta vaaleaa likaa. Huomioitu hinnassa.
Mekko uutena:
(huom. minulla norsunluunvalkoisena)
https://www.jjshouse.com/ball-gown-princess-off-the-shoulder-sweep-train-lace-satin-wedding-dress-with-sequins-beading-002171967-g171967?utm_source=linked&utm_medium=share&utm_content=20251118
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.11.2025 klo 10.43 ・ Ilmoituksen tunnus: 33327628
