Kuvagalleria
Uudenv. AIGNER-luxussaappaat
Myydään
85 €
Tuotteen kuvaus
Kengän koko: 39
Etienne Aigner -luxusmerkin huippulaadukkaat mustat nahkanilkkurit "kultaisin terein" ja nilkkavenykkein. Klassisen ajaton siro malli.
Ovh. n. 330€.
Uudenveroiset, harmillisesti itselleni koko ei täsmää. Koko 39 vastaa mielestäni suomalaista mitoitusta. Hieman hankala on vetoketjuttomista chelsea-bootseista tarkkaa sisämittaa saada: mittanauhan mukaan 24,5cm - 25cm.
Luksusihanat jalassa, kevyet mutta tukevat. Nahkavuori. Kumipohja antaa pitoa ja suojaa kosteudelta. Lisäksi nyt nahka on valmiiksi kosteussuojattu spraylla talvisäille.
Upeat nahkasaappaat palvelevat niin talvi- kuin välikausikenkinä. Syksyn ja kevään vaihteleville keleille kerrassaan mainiot menopelit. Eivät kuumat viileinä kesäpäivinäkään.
Savuton, homeeton ja eläimetön talous.
EN HUOMIOI TORIDIILI-EHDOTUKSIA!
Postitettuna yht. 90€.
REKVISIITTATUOTTEET helpottavat värien ja mittasuhteiden hahmottamista.
Lisäksi muita uusia/uudenveroisia/siistejä&hyväkuntoisia vaatteita, asusteita ym. edullisesti. Katso erilliset ilmoitukset.
etiennen aignerin premium syyskengät syysnilkkurit syys syksy luxury luksus nilkkurit luxus talvinilkkurit nahkakengät välikausikengät välikausisaappaat syyssaappaat kevätnilkkurit kevätsaappaat talvikengät chelsea chelseasaappaat chelsea-nilkkurit chelsea-saappaat chelseanilkkurit ava chelseabootsit boot bootsit saappaat nahkasaappaat leather
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.11.2025 klo 12.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 33395959

