Kuvagalleria
Juhliin KappAhlin koristeellinen juhlasifonkimekko hapsuilla, koko M
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Merkki: KappAhl
Tyyppi: Muut mekot
Väri: Musta
Myydään juhlakauteen täydellisesti sopiva, erinomaisessa kunnossa oleva KappAhlin musta, viskoosisifonkinen ja koristeellinen naisten mekko. Koko M.
Koristeellisessa mekossa on vajaamittaiset levenevät hihat, hapsureuna helmassa sekä hihoissa sekä smokki- lei hiuslaskokset edessä, takana ja hihan päällä. Lisäksi helmassa on brodyyrikoristelu. Puetaan kaula-aukon kautta, pieni nappikiinnitys. Sopii M-L koolle. Kai-kai on n. 57 cm, takapituus hapsun alareunaan 75-77 cm ja hihanpituus n 50 cm. Polyesteriä ja viskoosia.
Pari kertaa käytetty teatterissa tai edustamisessa, tuuletettu ja tarkistettu! Säilytetty pukupussissa.
Nouto tai postitus, mb noudossa. ToriDiilikin käy!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 22.11.2025 klo 21.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 33542404

