Kuvagalleria
Weekend by MaxMara tikkitakki
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,85 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Max Mara
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Ruskea
Weekend by MaxMara ruskea tikkitakki, kaksirivinen nepparikiinnitys, muhkea huppu ja kaulus, vetoketjutaskut. Hihoja voi kääntää. Toisesta vetoketjusta vedin vaihdettu. Tikkien langat ovat paikoitellen irronneet, ei vaikuta käyttöön tai takin ulkonäköön. Takissa on vanuvuori joten se on melko lämmin. Kainalo-kainalo 64 cm, pituus hartiasta helmaan 87 cm. Made in Italy.
Savuton koiratalous. Takkiin on tarttunut hajuveden tuoksua edelliseltä omistajalta - en ole pessyt takkia, tuulettanut vain. Itseäni tämä ei ole häirinnyt, mutta tämä tiedoksi jos olet herkkä tuoksuille!
Nouto Noljakasta tai postitus (Toridiili/Posti/Ärräpaketti).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.12.2025 klo 12.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 33654577