Kuvagalleria
Louis Vuitton harmaa villa huivi miesten one size
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 9,75 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: One size
Merkki: Louis Vuitton
Väri: Harmaa
Louis Vuitton miesten kaulahuivi harmaassa värissä. Huivi on valmistettu 100 % laadukkaasta villasta, mikä tekee siitä pehmeän, lämpimän ja miellyttävän käyttää. Huivissa on Louis Vuittonin tunnistettava kuviointi, joka antaa asulle ylellisen ja tyylikkään ilmeen.
Koko on 185 cm pitkä ja 40 cm leveä — klassinen one size, joka sopii useimmille miehille. Pituus mahdollistaa monenlaiset sidontatyylit, ja leveys tuo hyvin lämpöä viileisiin päiviin.
Harmaa sävy on ajaton ja helppo yhdistää mihin tahansa takkiin tai asuun. Täydellinen valinta, jos haluat lisätä tyyliin ripauksen luksusta ja laadukasta viimeistelyä.
Hintaa saa tarjota.
Lisäkuvia ja lisätietoja saa pyytämällä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.11.2025 klo 22.23 ・ Ilmoituksen tunnus: 33921017