
Kuvagalleria
Zargossa korkokenkä (38)
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tyyppi: Korkokengät
Ihanat Sargossa juhlakengät, koko 38. Näillä on tanssittu kahdet vanhojen tanssit, muutan jääneet käyttämättä. Sargossa on tunnettu kenkävalmistaja mukavasta lestistä.
Sargossa on vuonna 2014 perustettu korkokenkäbrändi. Brändin perustajan Nanna Livin visio oli suunnitella korkokenkiä, jotka tuntuvat mukavalta jalassa pitkänkin työpäivän jälkeen. Jokaisesta kengästä löytyy patentoitu pohja, joka jakaa painon tasapuolisesti ja näin kenkä tuntuu erittäin miellyttävältä jalassa. Sargossa valmistaa kengät Portugalissa käyttäen pieniä, perheomisteisia yrityksiä. Sargossa käyttää myös ajattomissa tuotteissaan vain laadukkaimpia materiaaleja. Ostettu Turun Dots-liikkeestä, ovh 259€.
Ensisijainen toimitustapa nouto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.12.2025 klo 13.05 ・ Ilmoituksen tunnus: 34256585
