Kuvagalleria
Rebecca Vallance Bridal Madeleine mini dress EU 40
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 15,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Väri: Valkoinen
Upea Rebecca Vallance -merkin bridal collection Madeleine -mekko kauniilla muhkealla rusetilla (rusettilaahuksella) selkäosassa. Käytetty vain kerran ja pesetetty sen jälkeen pesulassa. 🤍
Sopii täydellisesti esim. häämekoksi, kakkosmekoksi häihin tai polttareihin polttarimekoksi. Käytön jäljet huomiotu hinnassa. Ovh. 690€. Alkuperäinen lappu mukaan.
Sivussa vetoketju. Takana olevan kiinnityksen ja edessä olevan silikonisen nauhan avulla pysyy hyvin päällä. Huom. rusettilaahuksessa pientä tummentumaa, joka ei lähtenyt pesulassa mutta ei juurikaan näy käytössä. Pitkää laahusta voi myös lyhentää, jolloin haaleista tummentumista pääsee paremmin eroon. Mekon etuosassa myös pienen pieni reikä, jonka voi yrittää myös taitella piiloon. Kts. kuvat tarkasti.
#häät #hääpuku #häämekko #kakkosmekko #polttarimekko #polttarit #häät2026
Hakusanat: häät, hääpuku, häämekko, kakkosmekko, polttarimekko, polttarit, juhlamekko, rusettimekko
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.12.2025 klo 13.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 34257407
