
Kuvagalleria
Keittotaito ja kasvisruokien keittokirja
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Keittotaito-kirjan vahvana puolena ovat lyhyet ja ytimekkäät ruuanlaitto-, leipomis-, ja säilöntäohjeet joita kirjasta löytyy huimat 1305 kpl sekä arkeen että juhlaan. Uusien ja nykyaikaisten ohjeiden lisäksi löytää kirjasta vielä kaiken "mitä äiti ennen laittoi". 12€.
Kasvisruokien keittokirja on perusteos kasvissyöjille antaen antoisia vinkkejä myös niille jotka haluavat uusia kokeiltuja ohjeita normaalin ruokavalion piristykseksi. Patoja, pannuja, keittoja, salaatteja, puuroja, jälkiruokia ja paljon muuta. Myös yleistietoa kasviksista. Tämänkin kirjan hinta 12€ samoin kuin Keittotaito-kirjan.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.12.2025 klo 22.52 ・ Ilmoituksen tunnus: 34284452

