Kuvagalleria
Peak Performance GTX/untuva lakettelutakki M
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 15,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: M
Merkki: Peak Performance
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Keltainen
Peak Performancen vaaleankeltainen laskettelutakki huippuominaisuuksilla: untuvatäyte (90/10, fill power 700), 2L Gore-Tex, RECCO-järjestelmä, paljon erilaisia taskuja, säädettävä huppu, lumilukon voi kiinnittää merkin housuihin jne. Mallinimi Alpine Ski Down Gore Tex.
Lämmin ja muhkea takki, omiaan keskitalven kylmiin rinnepäiviin tai jos et halua paljon kerroksia. Koko M, vastaa mielestäni kokoaan, ei ole niukka. Tiukka kainalo-kainalo mitta noin 61cm
Käytännössä uusi takki, en ole itse päässyt käyttämään, kun elämäntilanne ei ole suosinut laskuhommia. Kerran-kaksi ollut pihalla seisoskellessa päällä, mutta lapsen kanssa ulkoiluun riittää vähemmänkin hifit varusteet, joten en ehkä jaksa tätä enää varastoida. Uudet vastaavat takit 700€.
ToriDiili tai haku Tuirasta, paikan päällä saa myös sovittaa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.12.2025 klo 11.17 ・ Ilmoituksen tunnus: 34417096