
Kuvagalleria
Jacqueline Briskin, Perijät, lukematon
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Jacqueline Briskin Perijät on sukusaaga, joka sijoittuu toisen maailmansodan jälkeiseen aikaan ja ulottuu 1960-luvulle asti Amerikassa. Romaani kertoo kolmen naisen, Emin, Carolinen ja Beverly Linden, elämistä ja ystävyydestä, jotka kietoutuvat yhteen vuosikymmenien ajan ystävyyden, kilpailun, rakkauden ja menetyksen myrskyissä. He elävät amerikkalaisen unelman keskellä, ja tarina tutkii, voivatko rikkaus ja kunnianhimo taata onnen tai suojella perheitä tragedioilta.
Vaikka rikkaus ja kauneus luovat puitteet heidän elämälleen, teos osoittaa, että ne eivät riitä takaamaan onnellista tulevaisuutta tai välttämään kohtalon koukkuja. Kirja on kovakantinen, lukematon ja hyvässä kunnossa. Kannen sisäpuolella vanha nimi/osoitetarra.
Myynnissä myös muualla.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.12.2025 klo 17.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 34639838
