Kuvagalleria
(1/6)
Opel 1.8-2.4 16V Ecotec Vesipumppu 93-
Myydään20 €
Kunto: Uusi
Merkki: Opel
Isojen Ecotec versioiden uusi vesipumppu.
Nouto Porista tai Matkahuolto 7e. Viestillä tavoittaa parhaiten. HUOM! HUOM! HUOM! VASTAAMME VIESTIINNE SÄHKÖPOSTILLA! VARMISTA SÄHKÖPOSTIOSOITTEESI AJANTASAISUUS JA LISÄKSI ROSKAPOSTIKANSIO, JOS ET KÄYTÄ GMAIL-OSOITETTA!
OPEL R1160032
OPEL 96353151
OPEL 93284724
OPEL 9192370
OPEL 90444311
OPEL 90443549
OPEL 6334000
OPEL 1334646
OPEL 1334137
OPEL 1334119
OPEL 1334053
OPEL 1334050
OPEL 1334041
Lisäpalvelut

Valtakunnan Kone
Kielokorventie 14 29570 Pori, Söörmarkku, Satakunta
Viimeksi muokattu: 21.10.2026 klo 23.40 ・ Ilmoituksen tunnus: 34738236


