Kuvagalleria
(1/5)
Kaulakoru riipuksella Hopea - Anneke Schat 1942–2024
Myydään184 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Erityinen yhdistelmä riipuksesta ja soljesta ensimmäisen luokan hopeasta, suunnitellut hollantilainen taiteilija Anneke Schat.
Suunnittelu on abstrakti ja tyypillinen hänen omaleimaiselle muotokielelleen. Korua voidaan käyttää sekä riipuksena ketjussa että kiinnittää neulalla solmioneulaksi.
Riipus myydään hienon sopivan hopeaketjun kanssa.
Yksityiskohdat:
Suunnittelija: Anneke Schat
Alkuperämaa: Alankomaat
Materiaal hanger-broche: hopea
Hopeapitoisuus: 925
Keurmerken hanger-broche: 925 ja makerstempel Anneke Schat
Häntänapin pituus: 4,2 cm
Leveys (kaari): 2,0 cm
ankerschakel
Ketjun materiaali: hopea
Hopeapitoisuus ketjussa: 925
Lukkoetäisyys: noin 1,2 mm
Ketjun pituus: 50 cm
Kaikki korut pakataan huolellisesti korurasiaan ja lähetetään seurantatunnuksella.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 34749238 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 20.12.2025 klo 15.25 |



