
Kuvagalleria
Veikko Huovinen - Joe-setä ja Veitikka (WSOY 1988 ja 1971)
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään Veikko Huovisen kirjoittamat yksinvaltiaiden aikalaiskuvaukset Joe-setä ja Veitikka.
Joe-setä (Josef Stalin) on sidottu kovakantinen ehjillä kansipapereilla. Kyseessä WSOY:n 3. painos vuodelta 1988. Kirjan kuntoluokka on hyvä+. Ei tahroja, ei merkintöjä eikä repeämiä.
Veitikka (Adolf Hitler) on sidottu kovakantinen ilman kansipapereita. Kyseessä WSOY:n 5. painos vuodelta 1971. Kirjan kuntoluokka on tyydyttävä. Joitakin pieniä tahroja joillakin sivuilla, ei merkintöjä eikä repeämiä.
Myydään pakettina. Nouto Tampere tai postitus (+postikulut). Kysy lisää - vastaan mielelläni.
Hakusanat: Veikko Huovinen, Huovinen, WSOY, 1988, 1971, yksinvaltias, diktaattori, hirmuhallitsija, Joe-setä, Joe setä, Josef Stalin, Stalin, Neuvostoliitto, kommunismi, Veitikka, Adolf Hitler, Hitler, Natsi-Saksa, kansallissosialismi, aikalaiskuvaus, kovakantinen, sidottu
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.12.2025 klo 12.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 34995332

