Kuvagalleria
Coccinellen nahkainen laukku
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 8,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Coccinellen nahkainen laukku, jota voi käyttää joko käsi-/olkalaukkuna sekä crossbodyna. Laukussa siis mukana kaksi eri hihnaa, joista crossbody-hihnaa pystyy vielä myös säätämään haluttuun pituuteen.
Ostettu Coccinellen Lontoon liikkeestä jo useampi vuosi sitten ja jäänyt itsellä kaapin pohjalle pölyttymään. Kunto erinomainen ja sisustakin täysin tahraton. Ainut moite on, että laukun ulkopuolella nahan reunassa oleva musta viimeistely on kahdesta kohtaa hieman lohkeillut. Tämä on kuitenkin hyvin huomaamaton ja siitä otettu erikseen kuvat, muualta osin laukkua viimeistely on lohkeamaton.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 30.12.2025 klo 15.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 35042743
