
Kuvagalleria
Nahkainen ajotakki - AJS
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
AJS nahkainen ajotakki koossa 58.
Vyötäröllä tarroilla toimiva kiristysvyö ja takin selkäpuolella joustava rypytys.
Takissa on paikat pehmusteille selässä, olkapäissä sekä kyynärvarsissa. Selässä on jo pehmuste, muut paikat tyhjinä.
Takin ulkopuolella kaksi vetoketjutaskua ja takin sisällä kaksi taskua, joista toinen tarralla ja toinen vetoketjulla. Kaikki takin vetoketjut ovat ehjiä ja toimivia.
Takki on erittäin hyvässä kunnossa. Oikean olkavarren kohdalla pieni kolhu, katso viimeinen kuva.
Mitoista:
-Niskasaumasta helmaan mitta on noin 79cm ja vastaava mitta etupuolelta on 62cm. Näiden mittojen päälle tulee sitten kaulus, joka on 6cm leveä.
-Olkapään mitta mitattuna niskasaumasta lähtien on noin 19cm ja hihan mitta on noin 66cm.
-Takin eupuolelta sivusaumasta sivusaumaan kainaloiden kohdalta 61cm. Koko takin ympärysmitta kainaloiden kohdalta noin 127,5cm (tässä mitassa voi olla hieman heittoa).
Asiasanat: ajotakki, moottoripyörätakki, moottoripyörä, nahkatakki
Nouto Kuusankoski/Kouvola tai postitus
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.1.2026 klo 12.22 ・ Ilmoituksen tunnus: 35136445