Kuvagalleria
Viininpunainen Haglöfs Untuvatoppatakki 164
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 164
Merkki: Haglöfs
Viininpunainen Haglöfs -merkkinen Toppatakki, koko 164. Käyttämätön, sillä tytär ei tykännytkään väristä. Takki on kääntötakki - voi siis pitää kiiltävää viininpunaista puolta ulkona ja sisäpuolena matta viininpunapinta, tai toistepäin. Rinnassa Haglöfsin merkki kummallakin puolella. Ei ole pesty kertaakaan, kun ei ole käytettykään.
Malli Bivvy Revesible Hood Junior. 700 fillpower water resistant (CUIN arvo). Traceable down, non live plucked: täyte 85% untuva & 15% höyhen (RDS -sertifioitua). Kuori ja vuori 100% polyesteriä (kierrätetty). Irrotettava huppu käytännöllisillä painonapeilla ja 2 vetoketjullista taskua. Kestävä ja käytännöllinen Vislon-vetoketju edessä. Joustavat hihansuut ja helma takaavat hyvän istuvuuden. Ovh. ostettaessa muistaakseni 160-180€.
Voin postittaa (postarit ostajalle) tai sovitaan nouto lähistölle.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.1.2026 klo 13.24 ・ Ilmoituksen tunnus: 35183757