
Kuvagalleria
Vivo Primus Bootie välikausikengät koko 29
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Vaatii korjausta
Kengän koko: 29
Sukupuoli: Unisex
Myydään uutena ostetut kahden lapsen käyttämät vihreät Vivobarefoot Primus Bootie Seaweed paljasjalkakengät / välikausikengät. Koko 29, sisämitta 18,7 cm. Kunnossa huomautettavaa.
Vettä hylkivät välikausitennarit. Käsitelty lisäksi säännöllisesti suojasuihkeella. Päällikangas kuitenkin paikoin kulunut puhki. Tarrat vaativat uusimista, eivät pysy enää kiinni. Vastaaviin kenkiin olemme vaihtaneet tarroja itse sekä suutarilla. Sisältä kengät ovat hyvässä kunnossa. Samoin thermopohjalliset. Menee vielä seuraavalle käyttäjälle fiksauksilla.
Ihanan kevyet, hengittävät ja joustavat välikausikengät, joissa pistosuojattu pohja ja fleecevuori. Voi käyttää thermopohjallisella tai ilman lämpötilasta riippuen. Sopii niin kaupunkiin kuin metsään. Meillä ollaan uskollisia tälle hyväksi todetulle kengällä.
Alkuperäinen pakkaus sisältyy.
Kenkiä ei ole pesty.
Eläimetön, savuton ja sisäilmaongelmaton koti.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.1.2026 klo 20.44 ・ Ilmoituksen tunnus: 35211520