Kuvagalleria
Kello, analoginen, lastenhuoneeseen
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään lasten jalkapalloteemainen analoginen (viisarillinen) kello. Selkeä numeronäyttö ja viisarit sekä sekuntiviisari, ei herätystoimintoa. Toimii 1xAA paristolla. Heiluttaa jalkapallo 'käsiä' käydessään. Seisoo pöydällä tukevasti 'jaloillaan'. Sekuntiviisarissa raksuttava ääni. Materiaali muovia. Korkeus n. 18 cm, leveys 'käsien' kohdalta n. 20 cm. Pöydällä pari vuotta käynnissä ollut, toimiva ja ehjä.
Koululaisella nyt herätyskello, joten laitetaan tämä kiertoon seuraavalle esim. kelloaikojen opetteluun. Jos postitus, niin pakataan hyvin, jotta säilyy ehjänä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.1.2026 klo 14.28 ・ Ilmoituksen tunnus: 35297681
