Kuvagalleria
Myydään käyttämätön viskoosikangas (Francine), 200 cm x 140 cm
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Tarjolla täysin käyttämätön, laadukas 100 % viskoosikangas. Kankaan mitat: korkeus 2 m ja leveys noin 140 cm. Materiaali on viskoosille tyypillisesti kauniisti laskeutuvaa ja sopii hyvin esimerkiksi mekkoihin, puseroihin tai muihin kevyisiin vaatteisiin.
Kangas on ostettu verkkokaupasta, mutta väri ei vastannut odotuksia, joten se jäi kokonaan käyttämättä. Kangasta ei ole avattu kuin sen verran, että sain otettua kuvat ilmoitusta varten.
Ostettu viime syksynä ja säilytetty siististi laatikossa. Savuton ja lemmikitön koti.
Kankaan voi noutaa Kauniaisista. Voin tarvittaessa tuoda sen omien aikataulujeni mukaan Leppävaaran, Pasilan tai Tikkurilan asemalle. Voin myös postittaa.
Hakusanoja: viskoosi, täysviskoosi, sataprosenttinen, 100 %, laskeutuva kangas, hamekangas, puserokangas, kesähousukangas, kesämekkokangas
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.1.2026 klo 16.44 ・ Ilmoituksen tunnus: 35355785
