Kuvagalleria
Norton Beanie with Patch Strass beige | merinovillaa | Made in Italy
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Väri: Beige
Myyntiin tyylikäs ja laadukas Norton Beanie with Patch Strass -pipo kauniissa beigen sävyssä. Pipo on ollut käytössä, mutta on siistissä ja hyvässä kunnossa.
Ovh 72e
Valmistettu merinovillasekoitteesta, joka lämmittää mutta hengittää. Sisäpuolella ihanan pehmeä, samettinen fleecevuori, joka tuntuu miellyttävältä ihoa vasten eikä kutita, erittäin mukava päässä myös pidempään käytettynä.
Strass-yksityiskohta ja tyylikäs patch tekevät piposta näyttävän mutta silti ajattoman. Täydellinen valinta syksyyn ja talveen.
Tuotetiedot:
• Norton naisten beanie merinovillaa
• Koristeena strass patch
• Koostumus: 50 % villa, 50 % polyakryyli
• Sisävuori: pehmeä fleece, ei kutita
• Valmistettu Italiassa 🇮🇹
• Väri: beige
• Kunto: hyvä, siisti käytetty
Norton Caps, Norton pipo, Norton beanie, merinovillapipo, wool beanie, strass pipo, beige pipo, fleecevuorattu pipo, lämmin pipo, talvipipo naisille, naisten pipo, designer pipo, merkkipipo, Made in Italy pipo, italialainen pipo, premium pipo, streetstyle pipo, casual pipo, fashion beanie, second hand pipo, preloved winter hat
#nortoncaps #nortonbeanie #merinovillapipo #beigepipo #strasspipo #talvipipo #naistenpipo #fleecevuori #italianmade #madeinitaly #designerpipo #streetstyle #casuallook #premiumfashion #prelovedfashion #secondhandstyle #vintedfi #syystyyli #talvityyli
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.1.2026 klo 8.43 ・ Ilmoituksen tunnus: 35564349

