Kuvagalleria
Gucci by Gucci miesten hajuvesi 50 ml
Myydään
30 €
Tuotteen kuvaus
Myydään Gucci by Gucci -tuoksu pullossa. Pullon pohjassa merkintä 50 ml / 1.7 fl oz. Nestepinta on puolivälin yläpuolella, eli jäljellä arviolta noin 60% (suuntaa-antava arvio).
säilytetty kaapissa valolta suojassa, huoneenlämmössä.
Tämä tuoksu kuvataan lanseerauksen yhteydessä moderniksi chypre-/puumaiseksi kokonaisuudeksi: alussa bergamotti, sypressi ja violetti, sydämessä tupakkalehti ja jasmiini, ja pohjalla patchouli, amber sekä elemi-hartsi (pihkainen “suitsuke”-fiilis), usein mainitaan myös nahka/olibanum sävyinä. Kokonaisuus on maskuliininen, lämmin, hieman mausteinen ja puinen, mutta siinä on myös raikkaampi alku.
Koko: 50 ml (1.7 fl oz)
Jäljellä: arviolta ~60%
Nouto: Oulu, Hönttämäki
Postitus: Toridiili
Maksutavat: käteinen / MobilePay / Toridiili
Hakusanat: gucci by gucci guccibygucci hajuvesi tuoksu parfyymi parfyymin eau de toilette edt 50ml 1.7fl oz designer merkkituoksu merkkihajuvesi lahja paketti postitus postilla posti postitse paketilla edullinen halpa halvalla
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.1.2026 klo 3.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 35621523