Kuvagalleria
(1/5)
Fritz Hansen Superellipse B619 jatkettava ruokapöytä
Myydään3 255 €
Kuvaus
Fritz Hansenin Superellipsi-ruokapöydän ovat suunnitelleet Piet Hein, Bruno Mathsson ja Arne Jacobsen. Pöydän muoto on saanut inspiraationsa Sergelintorin liikenneympyrästä. Superellipsi on ikoninen designhuonekalu, joka säilyy tyylikkäänä vuosikymmenestä toiseen.
Pieniä käytön jälkiä. Pöytälevyn reunassa ja pöydän jatkopalassa pieniä naarmuja. Toisessa jatkopalassa kulumaa. Yleisvaikutelma erittäin hyvä.
Väri: Valkoinen
Leveys: 180 cm
Korkeus: 72 cm
Syvyys: 120 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Hakusanat: pöytä ruokapöytä ruokailuryhmä keittiönpöytä pyöreä pöytä
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
- Korkeus
- 72 cm
- Leveys
- 180 cm
Sijainti
| Ilmoituksen tunnus | 35683616 |
|---|---|
| Viimeksi muokattu | 13.1.2026 klo 16.20 |
